T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Kadıköy Bağdat Caddesindeki güzel sanatlar resim kursumuzda, güzel sanatlar fakültelerine hazırlık kursu, yetişkinler için hobi resim kursu, çocuklar için resim ve seramik atölyeleri, workshop sanat etkinlikleri ve dönemsel olarak programlanan çocuklar için sanat workshopları ile z14 Atölye profesyonel eğitimciler eşliğinde butik bir eğitim anlayışıyla öğrencilerine bambaşka bir sanat deneyimi sunuyor.

Atölye ders programı detaylarımız;

Güzel sanatlara hazırlık kursu programımızda hafta içi ve hafta sonu öğrencilerimizin okul programlarına uygun ve seviyelerine özel oluşturulan ders programlarıyla zorlu yetenek sınavı hazırlık sürecinde öğrencilerimizin güzel sanatlar fakültelerine giriş şanslarını maksimum seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Gsf hazırlık ve Güzel sanatlar liselerine hazırlık kurucusu olduğumuz bireysel eğitim methodumuz ile düzenlenmektedir. Güzel Sanatlara hazırlık kursları arasında doğru methodla eğitim almak için z14 atölyeyi tercih edebilirsiniz.

Yetişkinler için ayrı çocuklar için ayrı oluşturulan resim kursu programımızda; kara kalem, suluboya, guaj, akrilik boya ve yağlıboya gibi çok çeşitli malzemelerle çalışma imkanı mevcuttur.

Yetişkinler için resim kursu gruplarımızın dersleri hem hafta içi hem hafta sonu uygulanmaktadır. Resim kursları arasında sanatta bireysel eğitim modelinin kurucusu z14 resim atölyesi ile tanışmak ve yeni hobinizden keyif almak için sizi kurumumuza bekleriz.

Çocuklar için resim kursu derslerimiz 5-8 yaş için ayrı 8-12 yaş grubu için ayrı programlanmaktadır. Çocuklarla resim atölyelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Çocuklar için seramik kursu derslerimiz ise; kişiye özel hazırlanan program ile yapılmaktadır. Seramik kursları, seramik atölyeleri, günü birlik düzenlenen seramik kursu, çocuklarla seramik kursu ve çocuklarla günlük workshop tarzında düzenlenen seramik atölyelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Çocuklar ile sanat etkinlikleri resim, seramik derslerinin yanında bale dersleri ve bale kursu programımızla da devam etmektedir. Bale kursları arasında sanatta bireysel eğitim methodu kullanarak butik bir eğitim politikası ile kişiye özel düzenlenen program çerçevesinde çocuklar için bale kursu düzenlenmektedir.

Bizi daha yakından tanımak için atölye tanıtım günlerine katılmak ister misiniz?